НАВЧАЛЬНІ ВТРАТИ В УМОВАХ ВІЙНИ, ЯК ВИКЛАДАЧУ ЇХ ДІАГНОСТУВАТИ ТА КОМПЕНСУВАТИ

29 лютого 2024 року пройшов онлайн-практикум викладачів іноземних мов  ЗП(ПТ)О. Захід проведено згідно з планом роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Тема заходу «Навчальні втрати в умовах війни, як викладачу їх діагностувати та компенсувати».

Розпочала роботу Соколюк Світлана Василівна, методист НМЦ ПТО в Одеській області, яка  привітала учасників заходу та поінформувала щодо результатів проведеного, закладами професійно-технічної освіти, моніторингу вхідного зрізу знань здобувачів освіти першого курсу  та  моніторингу першого семестру здобувачів освіти.

Продовжила роботу практикуму Вердиш Оксана Олександрівна, викладач англійської мови «Чорноморський морський фаховий коледж ОНМУ», яка презентувала «Відео-урок – як метод компенсації навчальних втрат на уроках англійської мови».

Сприятливим грунтом і доброю основою стала презентація Баранової Наталії Юріївни, викладача німецької мови «Березівське ВПУ Одеської політехніки» – GAMMA.APP  – новітня платформа для презентацій з використанням штучного інтелекту.

Гатева Алла Василівна, викладач англійської мови ДНЗ “Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище” підготувала презентацію «Що таке Ізотерапія, як творчий вид діяльності для зміцнення психічного здоров’я підростаючого покоління».

На практиці показала як працюють «Розважальні психологічні п’ятихвилинки» Сабенгуз Світлана Георгіївна, викладач англійської мови ДНЗ «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг НУ ОЮА».

Онлайн-практикум з елементами міні тренінгу «Розвиток пам’яті та концентрації уваги у здобувачів освіти під час викладання англійської мови» провела Паламарчук Анастасія Володимирівна, викладач англійської мови Північного центру професійної освіти.

Дискусійну панель «Переваги, недоліки та методика використання відеоконференцій в освітньому процесі» продемонстрували викладачі англійської мови «Дунайський центр професійної освіти», а саме:

Леонтьєва Ірина Олексіївна – «Використання можливостей синхронного навчання для зменшення освітніх втрат».

Криворучко Руслана Миколаївна – «Створення завдань та оцінювання виконання за допомогою LearningApps».

Криворучко Ілона Миколаївна – «Зворотній зв’язок зі здобувачами освіти за допомогою соціальних мереж».

Зважаючи на наше життя, на ті страхіття які приходиться переживати і як з ними боротись розповів Шевченко Богдан Григорович, методист НМЦ ПТО в Одеській області. Тема його виступу «Особливості емоційного та професійного вигорання учасників навчального процесу, та зняття стресу в умовах війни».

Чепіс Тетяна Павлівна, завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО В Одеській області, узагальнила роботу онлайн-практикуму. Соколюк Світлана Василівна підвела підсумки роботи, сказала що головна мета онлайн-практикуму – це надати корисну та цікаву інформацію для нашої аудиторії. Подякувала за копітку роботу активу, який збирався на перервах, продумували кожний крок  засідання, теми, щоб було  цікаво послухати, познайомитись з чимось новим. Побажала всім плідної праці, успіхів в роботі творчого злету та мирного неба і Перемоги.

Матеріали заходу

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка, Новини, Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану. Додати до закладок постійне посилання.